NELC Друзі  

  Біблія каже Івана 3:16
Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
  Фрази АТЕІЗМ Пифагор
Не делай ничего постыдного ни в присутствии других, ни втайне. Первым твоим законом должно быть уважение к себе самому
 
 

  :: Меню
  » головна сторінка
  » новини
  » статті
  » фрази
  » вірю
  » я проти
  » переконання
  » хобі
  » фотоальбом
  » координати
  » гостьова книга
  » про NELC

  :: Друзі
Сайт мiста Нововолинськ
Волинський чат
 Володимир-Волинський портал
PAGE OF CHURCH ::PHILADELPHIA:: Сторінка церкви::ФІЛАДЕЛЬФІЯ::

  :: Рекомендую

  Український хостинг


  :: Новини сайту
Гостьова книга - ПРОШУ ЗВЕРНУТИ УВАГУ | РОЗВИТОК САЙТУ | 06.11.2006
Був обновлений код госьової книги.


   Прохання до всіх гостей і постійних відвідувачів, не писати в госьовій книзі дуже великі повідомлення(більше ніж 500 символів в текстовому полі), так як логікою гостової книги це буде розцінюватися як спам :(, Ви можете відсилати великі за обсягом текстові повідомлення на мою поштову скриньку, яка вказана у розділі коордитнати.


   Також прошу не писати в госьовій книзі дуже короткі повідомлення(менше ніж 5 символів в текстовому полі), так як логікою гостової книги це буде розцінюватися як спам :(, Ви можете відсилати маленькі за обсягом текстові повідомлення на мій номер ICQ, який вказаний у розділі коордитнати, я буду радий вислухати Вас.


   І обов'язково, заповнюйте текстове поле захисного коду, так як воно служить відстеженню чи це людина, чи шкідливий скрипт, який засмічує гостьові книги в Інтернеті, моя гостьова книга певний час мала проблеми із ними. Я вважаю, що легеньке рівняння 1-го чи 2-го класу загальноосвітньої школи буде під силу всім відвідувачам. Результат його Вам слід записати в текстовому полі "Код захисту."


   Даний захід бувв ведений для додатковим удосконаленням для боротьби із спам роботами і т.д.Дякую Вам за розуміння.   В майбутньому логіка гостьової книги також буде зазнавати змін, і я надіюся, що вони будуть не в сторону погіршення розуміння інтерфейму для користувачів.   З повагою NELC
автор: NELC
останні новини