NELC Друзі  

  Біблія каже Луки 11:9-10
І Я вам кажу: просіть, і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам! Бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а тому, хто стукає відчинять.
  Фрази NO! childfree Шевченко Алевтина
В основі ЧФ лежить або яскраво виражена споживацька позиція, або фобія, або філософія, або депресія. Спитайте будь-яку вагітну або й її чоловіка - у них купа страхів, але переборюючи їх, особистість розвивається розумово і емоційно. Люди, що обирають позицію чайлдфрі, залишаються у чомусь дітьми
 
 

  :: Меню
  » головна сторінка
  » новини
  » статті
  » фрази
  » вірю
  » я проти
  » переконання
  » хобі
  » фотоальбом
  » координати
  » гостьова книга
  » про NELC

  :: Друзі
Сайт мiста Нововолинськ
Волинський чат
 Володимир-Волинський портал
PAGE OF CHURCH ::PHILADELPHIA:: Сторінка церкви::ФІЛАДЕЛЬФІЯ::

  :: Рекомендую

  Український хостинг


  :: Новини сайту
Поїздка до Києва | В ЦЕЙ ДЕНЬ | 14.06.2006
В неділю, 11 червня мав змогу бути в Києві :)

Дякуючи Богу із дружиною мали можливість завітати на весілля Олега і Маринки Гончарів. Поїздка видавалася спочатку похмурою, невдовзі все змінилося :), приїхали чудово, погостював також, що саме приємне – чужі люди завезли під саму хату. Що і казати – справжнє Боже благословіння.

Моє вітання Олег і Маринка. Бажаю Вам рясних Божих благословінь у Вашій сім’ї, любові, здоров’я, матеріального і духовного достатку і сили в служінні Богу.
Вірю, що Ваші прекрасні стосунки перед Вашим весіллям були, є і будуть після шлюбу прикладом християнської поведінки для молоді.
P.S. Вірю, що Ви обов’язково прочитаєте в свій час це повідомлення :)

З повагою NELC

автор: NELC
останні новини